Zerbinotto® - італійська компанія, заснована кравцем Доменіко Каріно. Компанія спеціалізується на виробництві екстравагантних моделей сорочок і аксесуарів до них, використовуючи в своєму пошитті тільки дорогі матеріали.

Доменіко Каріно почав свою кар'єру кравцем в 1979 році, відкривши своє власне ательє з ремонту чоловічих сорочок в Ріміні. Іноді вечорами йому допомагав його син Лоренцо, який в той час навчався на модельєра. Одного вечора син запропонував своєму батькові пошити власну сорочку. З тих пір ательє Доменіко Каріно перекваліфіковувалося на ательє з пошиття сорочок. З моменту відкриття і до 1991 року (в той час вже компанія) компанія Zerbinotto® (з італійського стиляга) спеціалізувалася тільки на сорочках бізнес стилю. У 1995 році компанія перебирається до Мілану. Там же вперше компанія голосно заявила про себе, випустивши колекцію екстравагантних чоловічих сорочок. Поступово марка стала користуватися популярністю і серед клієнтів почали з'являтися знаменитості. З 2000 року компанія перекваліфіковується в On-line рітейлера, відкриваючи свої власні логістичні склади, для зручного оформлення замовлень по всьому світу.

Інтернет магазин Zerbinotto пропонує вам підібрати і придбати для себе або в подарунок рідним і близьким стильні чоловічі і жіночі сорочки, а також екстравагантні аксесуари до них. В асортименті онлайн магазину представлені класичні сорочки, модні чоловічі приталені сорочки, стильні і оригінальні сорочки, універсальні напівприталені сорочки, легкі і оригінальні чоловічі сорочки з коротким рукавом. Крім широкого асортименту сорочок у нас ще є що запропонувати сучасній молодій людині: модну і найрізноманітнішу кількість стильних аксесуарів.

Купити чоловічу сорочку Ви можете в будь-який зручний для Вас час, абсолютно не турбуючись про те, чи дійшло Ваше замовлення за призначенням. Наші менеджери працюють дуже оперативно, а система прийому і обробки замовлень налаштована на миттєву дію.

Сучасний ритм життя, з переважним прагненням до кращого і якісного життя, підкорення нових вершин вимагає від нас завжди бути на висоті. Саме тому можна часто почути твердження, що наш імідж - наше все. Адже саме одяг є визначальна перша думка про нас: «Зустрічають по одягу ...». І, наприклад, просто купити сорочку - недостатньо. Адже аксесуари грають далеко не останню роль в образі в цілому. І потім кожна подія, будь то гласне вимога (кодекс одягу) або ж навпаки - негласне (етикет) несе в собі певні правила, незнання яких, не звільняє вас від відповідальності.

У нашому каталозі стильних чоловічих сорочок, краваток і аксесуарів надано все, що потрібно сучасному діловому чоловікові. У нас Ви можете знайти для себе те, що вже звично є частиною вашого гардеробу, а так само ознайомитися з новинками та спробувати себе в нових, незнайомих Вам стилях.

Компанія Zerbinotto® стежить за модними тенденціями, працює відповідно до сучасного ритму життя, тому асортимент регулярно оновлюється новими стильними речами. З огляду на потреби і переваги своїх клієнтів, дизайнери компанії працюють над створенням оригінальних індивідуальних моделей чоловічих і жіночих сорочок, використовуючи для пошиття тільки високоякісний матеріал з екологічно чистої сировини. Крім ретельно відібраних матеріалів використовується для пошиття своїх сорочок новомодні лекала, створюючи моделі ексклюзивного класу (ви не знайд
ете таких сорочок на ринках і торгових центрах міста).


Лідери продажів

Інформація

Знижки