Футболки  Товарів у наявності: 13

Показані 1 - 13 із 13 пунктів
Показані 1 - 13 із 13 пунктів

Брендові футболки в магазині Zerbinotto ™

Стильно, оригінально і невимушено виглядає чоловіча футболка в візерунок. Залежно від величини і тематики візерунка можна нескінченно експериментувати з образом і підбирати футболку на будь-який випадок. Але, разом з тим, при виборі футболки в візерунок слід бути обережним. По-перше, футболку з візерунко...

Брендові футболки в магазині Zerbinotto ™

Стильно, оригінально і невимушено виглядає чоловіча футболка в візерунок. Залежно від величини і тематики візерунка можна нескінченно експериментувати з образом і підбирати футболку на будь-який випадок. Але, разом з тим, при виборі футболки в візерунок слід бути обережним. По-перше, футболку з візерунком надягати доречно не у всі місця. Так, наприклад, на ділову зустріч або на співбесіду не варто надягати футболку з візерунком. Краще віддати перевагу більш суворого стилю: класичну або приталенную чоловічу футболку однотонну.

Кольорові рішення в брендових футболках

Колірна гамма, як і тематика візерунків, в футболках дуже широка. Любителі виявити оригінальність в даному випадку відчувають себе «в шоколаді». Футболка в візерунок являє собою неформальний стиль, а все, що «неформат» - вільне поле для фантазій. Дуже часто строкаті і яскраві футболки в візерунок поєднують з не менш яскравими квітами. Виходить такий собі «вінегрет» фарб, фактур і візерунків, що створює враження вибуху. Саме на це і націлені подібні образи, щоб привернути увагу, залишитися в пам'яті глядача і, цілком можливо, стати прикладом для наслідування. Мабуть, багато хто з вас помічали, що публічні люди намагаються одягатися так само: поєднувати непоєднуване, міксувати і т.п. Тому з будь-якого правила можна зробити виняток, але в розумних межах.

У цьому сезоні дуже модна чоловіча футболка в візерунок невеликий або однотонний з вставками. Чим контрастніше фарби на фцтболке, тим вона привабливіша. Наприклад, на темно синьому тлі відмінно виглядає візерунок в невеликий бежевий квіточку.

Сумісність в стилях чоловічих футболок

Не варто також забувати про те, що футболку можна дуже вигідно поєднувати з сорочками. Носити сорочку з коротким рукавом поверх футболки не тільки стильно, але і практично. Ми вже згадували про те, що сорочка чоловіча з коротким рукавом в візерунок являє собою неформальний стиль. А це означає, що таку сорочку з футболкою можна поєднувати практично з усіма брюками і шортами. Футболку можна носити навипуск або заправляти.

Купити футболку в Києві (і по всій Україні) можна не тільки в дорогих бутиках, але і в спеціалізованих інтернет-магазинах, таких як наш. Здійснювати покупку в інтернет-магазині чоловічого одягу не тільки зручно, але й вигідно.

У даній категорії товару ви можете ознайомитися з повним асортиментом брендових чоловічих футболок.

Докладніше