Оплата

Магазин Zerbinotto пропонує такі види оплати:

1. Оплата у відділенні "Нова Пошта" при отриманні товару

2. Банківською карткою або на карту Приват

Оплата банківською карткою

До оплати приймаються банківсьуи картки Visa і Mastercard через систему WayForPay, Liqpay і Privat24.

При оплаті банківською карткою або на картку Приват, Ви звільнюєте себе від додаткових комісій як зі сторони банку, так і зі сторони кур`єрської служби.

Зручно

Таким чином, коли кур`єр привезе товар, ви не будете непокоїтися про наявність в гаманці потрібної суми, а просто заберете вже сплачену покупку.

Безпечно

Zerbinotto гарантує безпечність платежів за допомогою карток. Ми не маємо доступу до ваших банківських даних і не зберігаємо інформацію про вашу банківську картку. Сам процес оплати відбувається на сервері платіжної системи, саме там ви зазначаєте ваше ім`я, номер картки, строк її дії. Сервер перевіряє не тільки ваші данні, але і данні Zerbinotto: проводить ідентификацію магазину, перевіряє наявність прав на здійснення платіжних операцій в інтернеті. Вся інформація зашифровується и не доступна в інтернеті стороннім особам.

Візьміть до уваги*

що при виборі Оплати у відділенні "Нова Пошта" при отриманні товару, передплата складає 150 грн і додатково сплачується послуга зворотньої доставки грошей. Це складає приблизно 20 грн. + 2% від суми. Дана послуга сплачується окремо в компанії Нова Пошта.

*З 01.04.2018 кур`єрська служба Нова Пошта відмінила послугу сплата кур`єру при отриманні. В зв`язку з цим при обранні доставки кур`єром, необхідно здійснити предоплату по замовленню, або обрати доставку на відділення Нової Пошти, якщо ви бажаєте сплатити при отриманні.


Лідери продажів

Інформація

Знижки