Умови при оформленні замовлень

Перед тим як замовити товар, впевніться, що даний розмір вам підходить. На сторінці товару в описі розміщена кнопка "Таблиця розмірів" де ви зможете співставити свої розміри з реальними по моделі.

- умови оплати:

1. Оплата у відділенні "Нова Пошта" при отриманні товару

3. Банківською карткою або на картку Приват

Детальніше дивіться розділ "Оплата"

- умови доставки:

1. Кур`єрська доставка по всій Україні до вашої двері

2. Доставка до складу «Нова Пошта» по всій Україні

3. Доставка «Укр Пошта» по всій Україні

Детальніше дивіться розділ "Доставка"

- умови обміну/повернення:

Інтернет-магазин «Zerbinotto» гарантує високу якість представлених Товарів. Наша головна мета – зробити Ваші покупки максимально приємними та корисними! Однак, якщо Ви з якоїсь, із зазначених нижче причин, не задоволені своєю покупкою, Ви завжди можете повернути або обміняти Товар протягом 14 календарних днів з моменту фактичного отримання замовлення на поштовому відділенні:

  • не той колір: колір відрізняється від фото на моніторі;
  • не підходить фасон: сорочка не сідає по фігурі;
  • вам прислали Товар із заводським браком*;
  • не вгадали з розміром й так далі.

На всі Товари, придбані в нашому магазині, поширюється дія Закону України "Про захист прав споживачів", редакції від 16.10.2020 року (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12?lang=uk #Text).

Загальні умови обміну та повернення Товарів

Гарантійний термін на всі Товари (належної або неналежної якості), придбані в інтернет-магазині «Zerbinotto» становить 14 календарних днів.

Обмін або повернення здійснюється виключно шляхом відправки Товарів за допомогою послуг поштово-транспортної компанії «Нова Пошта» згідно з правилами, умовами та тарифами компанії поштового сервісу.

Обміняти або повернути Товари, придбані в інтернет-магазині «Zerbinotto», особисто на адресу складу або офісу компанії неможливо:

  • склад з Товаром є режимним об'єктом, куди доступ стороннім особам заборонено;
  • офіс компанії не є місцем продажу або точкою видачі/прийому Товарів.

Особливості обміну та повернення Товарів

  1. Обмін або повернення Товарів належної якості

Товари належної якості підлягають обміну/поверненню протягом 14 календарних днів з моменту їх фактичного отримання на пошті. Товар не повинен мати жодних дефектів: повинен мати товарний вигляд, не бути зіпсованим, без слідів використання, без сторонніх запахів та з усіма деталями заводської упаковки **:

Для сорочок:

1) картонна вставка по спинці сорочки;

2) пергаментна вставка;

3) пластикова вставка в комір сорочки;

4) пластикова вставка в гудзикову планку під комір;

5) металевий затиск в рукав;

6) пластиковий плечовий затиск;

7) поліпропіленовий пакет;

8) оригінал (копія) Товарного Чека.

Для аксесуарів:

1) пакувальний пергамент або поліпропіленовий пакет;

2) декоративна стрічка;

3) коробка-упаковка;

4) оригінал (копія) Товарного Чека.

Всі транспортні витрати на послуги поштового пересилання Товарів для обміну/повернення оплачуються Покупцем.

Обміну або поверненню не підлягають Товари, перелік яких визначено Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 року (https://zakon.rada.gov.ua/laws/main/172-94-%D0%BF).

  1. Обмін або повернення Товарів неналежної якості

Товари неналежної якості підлягають обміну/поверненню протягом 14 календарних днів, після фактичного отримання Товару на пошті. До Товарів неналежної якості, на які поширюються умови обміну/повернення, відносяться Товари з видимим фабричним браком, який Покупець виявив в момент розпакування Товару.

Для обміну або повернення Товару неналежної якості, Покупець повинен надати Продавцю фото або відео докази (дивіться примітку «*»), що свідчать про брак Товару, а також скласти письмову Заяву із зазначенням причин обміну/повернення, яку слід вкласти в посилку з Товаром.

У разі підтвердження Продавцем факту фабричного браку, всі транспортні витрати на послуги поштового пересилання оплачуються Продавцем. Для відшкодування вартості таких витрат, Покупець повинен надати Продавцю підтверджуючі розрахункові квитанції.

Умови та терміни повернення грошових коштів

Повернення грошових коштів здійснюється в безготівковій формі, шляхом перерахування Продавцем вартості товару, що повертається на банківську карту Покупця.

Терміни повернення грошових коштів складають від 1 до 3 робочих днів, з моменту отримання Продавцем посилки, а також в разі дотримання Покупцем умов обміну/повернення, та підтвердження Продавцем факту повернення Товару.

При поверненні вартості Товару належної якості, Покупцеві не компенсуються поштові витрати: Покупець самостійно оплачує вартість доставки Товару.

При поверненні вартості Товару неналежної якості, Покупцеві компенсуються поштові витрати: Продавець відшкодовує Покупцю суму поштових витрат за доставку Товару, на підставі наданих Покупцем розрахункових квитанцій.

Для обміну або повернення Товару Вам необхідно:

1. Зв'язатися з нами по телефону, VIBER, WHATSAPP, TELEGRAM: 096-77-1-66-88 та повідомити дані для ідентифікації Вашого Замовлення (ПІБ, номер замовлення, Артикул Товару) ***.

2. Повідомити причину обміну або повернення Товару.

3. Скласти письмову Заяву в довільній формі із зазначенням причин обміну або повернення Товару. У разі повернення Товару, в Заяві слід вказати дані банківської картки для повернення грошових коштів.

4. Повернути Товар із Заявою в повній комплектації, акуратно складений в оригінальну заводську упаковку на поштову адресу компанії: «Zerbinotto», 096-77-1-66-88, Київська обл., місто Боярка, склад Нової Пошти №2.

На жаль, ми будемо змушені відмовити Вам у поверненні або обміні, якщо:

1. З моменту доставки Товару пройшло більше 14 календарних днів;

2. Відсутня повна комплектація Товару, що повертається;

3. Товар для обміну або повернення виявився неналежної якості (був у використанні, не збережено його товарний вигляд, цілісність та споживчі властивості товару).

4. Факт фабричного браку не підтверджений.

5. Порушено умови пересилання Товару для обміну або повернення.

ПРИМІТКИ:

* Факт заводського браку вимагає фото або відео-доказів, оскільки Товари, перед відправкою проходять зовнішню візуальну перевірку. Інтернет-магазин «Zerbinotto» не торгує бракованим товаром!

** Всі посилки перед отриманням перевіряються на предмет дотримання Умов обміну та повернення.

*** Повернення або обмін Товарів здійснюється виключно після узгодження з менеджерами магазину.

ВАЖЛИВО! У разі недотримання Умов обміну та повернення Товарів, інтернет-магазин «Zerbinotto» залишає за собою право відмовитися від отримання посилки.


Лідери продажів

Інформація

Знижки