Аксесуари  Товарів у наявності: 275

на сторінку
Показані 1 - 29 із 275 пунктів
Показані 1 - 29 із 275 пунктів

Аксесуари під сорочку: краватки, краватка-метелик і чоловічі платки на шию Аскот

Краватка

Чоловічу краватку традиційно є незамінним атрибутом ділового стилю. Сьогодні чоловічу краватку отримав нове життя, завдяки неординарним рішенням дизайнерів і креативним, сміливим стилягам. Мода не стоїть на місці і, навздогін класиці, сміливо крокують крава...

Аксесуари під сорочку: краватки, краватка-метелик і чоловічі платки на шию Аскот

Краватка

Чоловічу краватку традиційно є незамінним атрибутом ділового стилю. Сьогодні чоловічу краватку отримав нове життя, завдяки неординарним рішенням дизайнерів і креативним, сміливим стилягам. Мода не стоїть на місці і, навздогін класиці, сміливо крокують краватки в стилі casual, несучи в собі романтичні, елегантні, екстравагантні нотки. Чоловічі краватки бувають вузькими (ширина 4,5-5,5 см), класичними (ширина 6-7,5 см), широкими (8-9 см). Інтернет-магазин Zerbinotto.com пропонує Вашій увазі широкий асортимент чоловічих краваток за доступними цінами. На Zerbinotto.com завжди актуальне наявність чоловічих краваток і швидка доставка покупок по всій Україні. Крім великого вибору чоловічих краваток Zerbinotto.com неодмінно приємно здивує Вас якісною фірмовою упаковкою Вашої покупки.

Краватка метелик

Вічна, невмируща класика! Унікальний і універсальний аксесуар! Модний! Екстравагантний! Предмет невичерпних дизайнерських експериментів! Зовсім недавно - атрибут для особливих випадків, а сьогодні - аксесуар MustHave! Це, і багато іншого, характеризує краватку-метелика, як стильний і оригінальний аксесуар для сміливих людей. Хочете виділитися з натовпу і тонко підкреслити свою індивідуальність? Краватка-метелик - саме той аксесуар, який допоможе «прокричати» всьому світу про Вас. Сміливо доповнюйте свій образ цим виразним аксесуаром разом з Zerbinotto.com. На Zerbinotto.com завжди актуальне наявність чоловічих краваток-метеликів і швидка доставка покупок по всій Україні. Крім великого вибору чоловічих краваток-метеликів Zerbinotto.com неодмінно приємно здивує Вас якісною фірмовою упаковкою Вашої покупки.

Хустка на шию

Чоловік шийну хустку - ефектний і елегантний аксесуар. Шийну хустку - атрибут чоловічого гардероба, який можна сміливо назвати точкою над «і» в створенні оригінального і неповторного образу. Сьогодні шийну хустку є атрибутом як формального, так і неформального стилю. За допомогою чоловічого шийної хустки досить зручно внести в образ якусь родзинку, шарм. Шийну хустку з дивовижною легкістю здатний перетворити будь-який наряд. Існують такі види шийних чоловічих хусток: а худобу, фуляр, пластрон. Формуйте свій імідж з інтернет-магазином Zerbinotto.com. Ми підібрали для Вас найкращі моделі шийних хусток. На Zerbinotto.com завжди актуальне наявність чоловічих краваток-метеликів і швидка доставка покупок по всій Україні. Крім великого вибору чоловічих краваток-метеликів Zerbinotto.com неодмінно приємно здивує Вас якісною фірмовою упаковкою Вашої покупки.

Бажаємо Вам приємних і вдалих покупок разом з Zerbinotto.com.
Докладніше