Хустки на шию чоловічі  Товарів у наявності: 115

на сторінку
Показані 1 - 29 із 115 пунктів
Показані 1 - 29 із 115 пунктів

Що собою являє чоловіча шийна хустка (краватка), будь-то Аскот або Пластрон?

Чоловіча шийна хустка (краватка) цілком можна віднести до аксесуарів, які є незамінним елементом чоловічого гардероба, як, наприклад, чоловіча краватка або краватка-метелик. Шийна хустка Аскот або пластрон вважається аксесуаром, за допомогою якого можна підкреслити свою...

Що собою являє чоловіча шийна хустка (краватка), будь-то Аскот або Пластрон?

Чоловіча шийна хустка (краватка) цілком можна віднести до аксесуарів, які є незамінним елементом чоловічого гардероба, як, наприклад, чоловіча краватка або краватка-метелик. Шийна хустка Аскот або пластрон вважається аксесуаром, за допомогою якого можна підкреслити свою індивідуальність. Для оточуючих, наявність шийної хустки в вашому образі - це вірний знак того, що ви справжній цінитель моди, який має почуття стилю.
Чоловіча хустка (краватка) Аскот (пластрон) являє собою аксесуар, який, як правило, виготовляється з атласної або шовкової тканини. Складається пластрон з двох однакових відрізків тканини, один з яких має широку сторону, а інший кінець вузький. Техніка зав'язування шийної хустки аскота полягає в тому, щоб протягнути широкий кінець виробу в вузький, на якому розміщена спеціальна петелька. Потім хустку слід перекинути через утворене кільце по передньому краю і розрівняти його. Чоловіча шийна краватка Аскот носиться під сорочкою. Комір сорочки при цьому не застібається на останні кілька гудзиків.
Чоловік шийну хустку Аскот (пластрон) може стати відмінним подарунком для близької людини. Для такого подарунка не потрібен привід, оскільки в гардеробі чоловіка аксесуари у вигляді шийних хусток, краваток і тому подібного є незамінними і ніколи не бувають зайвими.

Види шийних чоловічих хусток

Якщо ви перебуваєте на нашому сайті, в розділі аксесуарів, а саме: «Хустки шийні», значить ваш запит «купити чоловічу шийну хустку» увінчався успіхом. Інтернет магазин Zerbinottoтм радий представити вашій увазі чоловічі шийні хустки, які в залежності від зовнішніх характеристик, бувають таких видів:

§ однотонні шийні хустки;
§ різнокольорові шийні хустки;
§ шийні хустки з фактурним візерунком;
§ шийні хустки з візерунком «Пейслі» та інші.

У нашому інтернет магазині чоловічих сорочок і аксесуарів Zerbinottoтм у вас є можливість придбати брендові аксесуари у вигляді шийних чоловічих хусток в широкому асортименті. Для цього, не виходячи з дому, ви можете оформити замовлення на сайті і отримати свою посилку з бажаним товаром в найкоротші терміни і оплатити її зручним для вас способом.
Шийна чоловіча хустка аскот (пластрон) не має розмірів. Цей аксесуар є універсальним. Підібрати шийну хустку під сорочку або навпаки - сорочку під шийну хустку можна виходячи з колірної гами наявного предмета гардероба. Але є кілька моментів, які важливо дотримуватися при виборі сорочки або хустки. Якщо шийна хустка однотонна, тоді ви можете підібрати під нього сорочку однотонну або зі слабко вираженими візерунками. Якщо ж навпаки, під сорочку з візерунком, вам потрібно підібрати шийну хустку пластрон, тоді зробіть вибір на користь хустки однотонної, або з міксом кількох кольорів, наявних в забарвленні сорочки.

Як правильно носити шийну чоловічий хустку?

Чоловіча шийна хустка є аксесуаром, який вимагає певного підходу, для його використання. Що мається на увазі? Мова про те, що шийна хустка аскот (пластрон), це чоловічий аксесуар, який слід носити під сорочку з довгим рукавом. Кілька верхніх гудзиків коміра сорочки слід залишити розстебнутими. Сорочку під шийну хустку, бажано вибирати однотонну, щоб не зіпсувати загального вигляду. Занадто строкаті з вираженим візерунком сорочки можуть створити візуалізацію «вінегрету», в ансамблі з шийним хусткою. Додатково, щоб підкреслити образ, можна доповнити наряд жилеткою і піджаком.
Чоловічі шийні хустки прийнято носити не тільки на офіційні зустрічі чи різні заходи. Приталена чоловіча сорочка, сорочка класична або сорочка в стилі Casual - не має значення, для вибору шийної хустки. З цим аксесуаром поєднуються всі види чоловічих сорочок. Цей аксесуар для багатьох ділових і сучасних чоловіків, що йдуть в ногу з модою, є звичайним предметом гардероба, що підкреслює індивідуальність. Часто можна зустріти красиво одягнених молодих людей в театрі або в кіно, в образі яких красується яскравий аксесуар - шийна хустка-краватка аскот або пластрон. Нерідко цей чоловічий аксесуар зустрічається у весільних нарядах. Більш того, багато дизайнерів, створюючи чоловічі костюми, доповнюють образ шийним хусткою, на завершення гармонійного модного ансамблю.

Догляд за чоловічим шийним хусткою

Бренд Zerbinottoтм використовує для виготовлення шийних чоловічих хусток тільки якісні натуральні і синтетичні матеріали, що дозволяють виробу довго зберігати свій презентабельний вигляд. Як і будь-який інший предмет гардеробу, даний аксесуар потребує певного догляду. Чоловічі краватки на шию слід регулярно очищати від забруднень у міру необхідності. Робити це рекомендується вручну методом делікатного прання. Не слід прати шийні хустки в пральній машині, оскільки це може зіпсувати виріб.

Докладніше