Поло  Товарів у наявності: 55

на сторінку
Показані 30 - 55 із 55 пунктів
Показані 30 - 55 із 55 пунктів

Купити брендову футболку (сорочку) поло

Футболка (сорочка) поло чоловіча (купити Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів) ніколи не вийде з моди. Візерунок футболки (сорочки) поло від сезону до сезону по праву займає певне місце на модних показах. Саме тому не варто викидати з гардероба стару і заношену чоловічу футболку. Варіанти футболок (сорочок) ...

Купити брендову футболку (сорочку) поло

Футболка (сорочка) поло чоловіча (купити Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів) ніколи не вийде з моди. Візерунок футболки (сорочки) поло від сезону до сезону по праву займає певне місце на модних показах. Саме тому не варто викидати з гардероба стару і заношену чоловічу футболку. Варіанти футболок (сорочок) поло, будь-то приталені або напівприталені дуже різні, а сама по собі забарвлення - універсальний візерунок, який ось уже багато років використовується саме в футболках поло. З нею дуже вигідно поєднується і смужка, і однотонна тканина. Брендову футболку (сорочку) поло можна купити у нас в інтернет магазині сорочок, а також обіграти різними аксесуарами. Дуже добре і вигідно футболка (сорочка) поло поєднується з піджаками і різними брюками, з джинсами.

У даній категорії товару ви можете ознайомитися з повним асортиментом чоловічих сорочок поло виконаних в приталеному крої і відомих світових брендів як Ralph Lauren, Lacoste, Paul & Shark, Hugo Boss і ін.

Історія появи сорочки поло забирає нас в далекі часи. Так сорочку (футболку) поло купували все більше і більше людей. Крім популярного стилю, футболка (сорочка) поло приваблювала яскравими квітами, різними фактурами, практичністю і зручністю. Згодом футболка (сорочка) поло виборола велику кількість шанувальників серед населення всієї планети. В ході історії сорочка поло пережила багато перехідних ступенів, і крім головного атрибута стилю «кантрі» вона також відноситься до таких модним напрямками, як «casual і гранж».

Якщо говорити про універсальний одяг, то футболка (сорочка) поло є саме такою. Розмір візерунка грає велику роль. Так, наприклад, для того, щоб надати обсягу слід вибрати сорочку поло в більший візерунок. Різні вставки теж добре приховують недоліки або підкреслюють гідності. Наприклад, контрастні вставки (однотонні) з боків (Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Львів та ін. Міста України), відмінно підкреслять фігуру і додадуть додаткової стрункості.

Якщо говорити про популярність футболки (сорочки) поло, то перше, що спадає на думку (гра в асоціації) - це шотландка.

Шотландкою прийнято вважати візерунок, який складається з переплетення різнокольорових ниток способом хрест-на-хрест. Переплетення формують клітини різних кольорів і розмірів. Хочеться ще згадати один з найпопулярніших узорів - Burberry. Цей візерунок є символом Британії з 1924 року. Візерунок Burberry має певну колірну гамму: чорний, червоний, білий і бежевий кольори. Причому ця колірна гамма має своє індивідуальне назву - Nova Check. Візерунок Burberry часто використовують модельєри при створенні колекцій чоловічих сорочок (футболок) поло. Це може бути суцільна сорочка Burberry, або дизайнерські фрагменти з використанням цього візерунка.

Чоловічу футболку (сорочку) поло купити можна практично у всіх бутиках, магазинах і ринках.

Футболка (сорочка) поло в будь-який час року не втрачає актуальності.

Різноманітність моделей і дизайнів дозволяє сміливо експериментувати з новими образами. У нас в магазині ви можете знайти брендову футболку (сорочку) поло на будь-який смак. Стильні чоловічі футболки (сорочки) поло з відкладним коміром, сорочки поло з контрастними манжетами, сорочки чоловічі поло в дрібний візерунок, і у велику клітку.
У даній категорії товару ви можете ознайомитися з повним асортиментом чоловічих сорочок поло.

Докладніше