Краватки чоловічі  Товарів у наявності: 90

на сторінку
Показані 59 - 87 із 90 пунктів
Показані 59 - 87 із 90 пунктів

Краватка є однією з важливих та необхідних чоловічих додаткових аксесуарів до сорочки, яка розташована в одному ряді з ременем, запонками і часами.

Неправильно буде думати, що краватки прийнято носити тільки з певними класичними костюмами. Це зовсім не так. Чоловіча краватка може бути одягнена і з демократичним одягом. И саме головне, краватка п...

Краватка є однією з важливих та необхідних чоловічих додаткових аксесуарів до сорочки, яка розташована в одному ряді з ременем, запонками і часами.

Неправильно буде думати, що краватки прийнято носити тільки з певними класичними костюмами. Це зовсім не так. Чоловіча краватка може бути одягнена і з демократичним одягом. И саме головне, краватка підбирається під сорочку, а не під піджак або костюм. Усього один крок - правильно підібрана чоловіча краватка, має перевагу придавати вашому іміджу неоціненність, універсальність, елегантність і привернути до себе увагу прохожих.

Велика різноманітність моделей чоловічих краваток у каталозі нашого інтернет-магазину Zerbinotto ™ (Київ, та інші міста України) представлені краватками класичними, європейськими, молодіжними, і так званими краватками вузькими (у народі "селедка").

У повсякденній моді немає чітких, певних правил, що визначають і регулюють колір, малюнок, фасон, форму і довжину самої краватки. І тим не менше існує кілька норм, які, як таблиця Піфагора, не підлягають оскарженню.

Для краватки важлива ширина. Регламентується вона лацканами піджака. Чим шире лацкан вашого піджака, тим ширше сама краватка яку слід підібрати. Кончик краватки не повинен бути нижче верхнього краю ремня. Комір сорочки не повинен закрити вузол краватки і сама краватка не повинна вилазити з під коміра.

Що стосується самих розбавлень, то вони можуть бути абсолютно різноманітними і багатогаммними: однотонними, в смужку, в клітинку, в візкрунок, у принт. Але, перш за все, чоловічу краватку слід поєднувати як з костюмом так і з сорочкою. При цьому загальна гамма кольорів краватки не повинна перевершувати трьох. Ідеальним, найкращим варіантом буде, якщо розмальовка краватки повторює кольори одягу. Для чоловічої сорочки в клітинку, в смужку або будь-яку іншу яскраву сорочку слід підібрати тільки однотонну краватку. І зовсім навпаки - до сорочки однотоннох варто підібрати краватку в клітинку, бажано в смужку. Краватки з візерунком слід обирати обережно, в тональність сорочки, а не те, що подобається. До темного чоловічого костюму і темної чоловічої сорочки слід підібрати краватки світлої, легкої тональності. А до світлих сорочок і костюмів - темні.

Як висновок, правило говорить, що чоловіча краватка повинна хоча б трохи обмежити рсорочку, а по кольоровій палітрі гармонізувати з сорочкою в першу чергу, ну і з піджаком в другу. Але правила, як нам відомо, і існують для того, щоб їх порушувати. А тренда це стосується, перш за все. Тому не соромтеся і не бійтеся експериментувати в універсальності, будьте набагато щасливішим у відкритті нових образів і самого себе!

Докладніше